Loading...
Franchise2019-08-07T14:24:48+00:00

Türkiye’de her gün 250 milyon bardak çay içiliyor!

Sürdürülebilir nakit akışı ile Franchiselarımıza kârlı bir yatırım fırsatı sunuyoruz.

Biz Türkiye’nin yeni nesil ‘Çaycı’sıyız!

Türkiye’nin yeni nesil çaycısı olarak, Her 15 dakikada bir taze demlenen özel harman çayımızın, modern konsept tasarım ile buluştuğu mağazalarımız ile hızla büyümeye devam ediyoruz.

Klasik çay ve kahvelerin yanı sıra, birbirinden özel Başla Serisi sıcak ve soğuk çaylarımız, Başla Serisi soğuk kahvelerimiz, lezzetli pastalar, sandviçler, tostlar, fırından tazecik çıkan poğaçalar, börekler ve kurabiyeler ile iş ortaklarımıza geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz.

Yeni nesil konsept tasarımı, ücretsiz yüksek hızlı interneti, rahat oturma alanları ve televizyon entegreli masaları sayesinde müşterilerinize ‘Yeni Ofisim Çaycı’ hissini yaşatabilirsiniz.

Yüksek Teknoloji Çözümler ile daha çok kazanın!

Çaycı mağazalarını, en ileri teknolojileri kullanarak ve operasyonel verimliliği en üst düzeyde tutarak tasarladık. Her Çaycı mağazası, 15 dakikada bir taze çay demleyen, 60 dakikada bir taze poğaça, açma, simit, börek pişirip çıkaran; kekler, kurabiyeler, sandviçler ve pastalar servis eden; meşrubatlar, soğuk çaylar, sıcak ve soğuk 3. nesil kahveler hazırlayıp servis eden bir operasyon; hazırlama, servis ve satış alanları dahil sadece 8m2’lik bir operasyon alanında tamamlanan bir teknoloji ve tasarıma sahiptir.

PayPad akıllı pos sistemi ile cironuzu ve stoklarınızı daha kolay yönetin!

Akıllı pos sistemimiz PayPad ile mağazanızı ziyaret eden müşterilerin verilerini tutabilir, satışlarınıza uzaktan erişebilir ve stok denetim programınızla kolay entegrasyonu ile stoklarınızın takibini gerçekleştirebilirsiniz. Üretimden müşteri memnuniyetine, doğru lokasyon seçiminden stok denetimine her alanda teknoloji ile büyüyoruz.

Merkezi hizmetler ile daha çok kazanırken, daha az yorulun!

Franchiselarımızın kârlılığı ve operasyonlarını kolay yürütmeleri önceliklerimizden biridir.

Merkezi satın alma, maliyet, finans ve finansal raporlar sistemleri hizmetleri ile mağazanızın kârlılığını artırmak için ihtiyacınız olan bütün süreçleri akıllı pos sistemi PayPad ile entegre çalışma prensibiyle size sunuyoruz.

Sunduğumuz hizmetlerin başarısı ancak doğru insan kaynağı ile birleştiğinde istenilen başarı düzeyine ulaşabilir. Bu vizyon ile merkezi insan kaynakları platformunu kurduk. Ekip arkadaşlarımızın ilk başvurusundan, işe başlangıçlarına, izinlerinden performans değerlendirmelerile, bordrolarından maaşlarına, ödemelerine, avanslarına, puantaj ve çalışma saatlerine kadar her şeyi otomatize ediyor ve dijital ortamda tutuyoruz.

Pazarlama desteği sağlıyoruz!

Ziyaretçiler ve ürünlerimizin satış verileri analizleri ile en doğru zamana en doğru pazarlama desteği sağlıyoruz. Sektörünün liderleri ile hazırladığımız pazarlama materyallerinin yanı sıra yeni pazarlama fikirleri üretiyoruz.

Nasıl Franchise Olurum?

Çaycı Franchise adaylık süreci iki bölümden oluşur: Çaycı mağaza kurulumu ve Çaycı mağaza operasyonu.
Adaylık başvurusunun kabulünden itibaren, Çaycı mağaza kurulum süreci altı ay içerisinde tamamlanmalıdır.

Mülakatlar sonrasında adaylıkları uygun görülen Franchise adayları bu bedeli ödedikten sonra mağaza kurulum sürecinde Çaycı Franchise Departmanının sağlayacağı merkezi hizmetlerden faydalanacaktır.

Mağaza lokasyon seçiminden, finansal analizlere, kira sözleşmelerinden mimari hizmetlere, merkezi satın almadan insan kaynaklarına, muhasebe biriminden operasyonel hazırlıklara kadar tüm konularda Franchise Departmanımız Franchise adaylarımızın yanında olacak, anahtar teslim mağazanın açılışını sağlayacak ve işletmeye hazır hale getirecektir.

FRANCHISE Başvuru Formu