Loading...
Franchise2019-08-24T20:26:02+00:00
Çaycı FranchIse Fırsatına Başvur

Türkiye’de her gün 250 milyon bardak çay içiliyor!

Sürdürülebilir nakit akışı ile Franchiselarımıza kârlı bir yatırım fırsatı sunuyoruz.

Biz Türkiye’nin yeni nesil ‘Çaycı’sıyız!

Türkiye’nin yeni nesil çaycısı olarak, Her 15 dakikada bir taze demlenen özel harman çayımızın, modern konsept tasarım ile buluştuğu mağazalarımız ile hızla büyümeye devam ediyoruz.

Klasik çay ve kahvelerin yanı sıra, birbirinden özel Başla Serisi sıcak ve soğuk çaylarımız, ve Başla Serisi soğuk kahvelerimiz, lezzetli pastalar, sandviçler, tostlar, fırından tazecik çıkan poğaçalar, börekler ve kurabiyeler ile iş ortaklarımıza geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz.

Yeni nesil konsept tasarımı, ücretsiz yüksek hızlı interneti, rahat oturma alanları ve televizyon entegreli masaları sayesinde müşterilerinize ‘Yeni Ofisim Çaycı’ hissini yaşatabilirsiniz.

Yüksek Teknoloji Çözümler ile daha çok kazanın!

Çaycı mağazalarını, en ileri teknolojileri kullanarak ve operasyonel verimliliği en üst düzeyde tutarak tasarladık. Her Çaycı mağazası, 15 dakikada bir taze çay demleyen, 60 dakikada bir taze poğaça, açma, simit, börek pişirip çıkaran; kekler, kurabiyeler, sandviçler ve pastalar servis eden; meşrubatlar, soğuk çaylar, sıcak ve soğuk 3. nesil kahveler hazırlayıp servis eden bir operasyon; hazırlama, servis ve satış alanları dahil sadece 8m2’lik bir operasyon alanında tamamlanan bir teknoloji ve tasarıma sahiptir.

PayPad akıllı pos sistemi ile cironuzu ve stoklarınızı daha kolay yönetin!

Akıllı pos sistemimiz PayPad ile mağazanızı ziyaret eden müşterilerin verilerini tutabilir, satışlarınıza uzaktan erişebilir ve stok denetim programınızla kolay entegrasyonu ile stoklarınızın takibini gerçekleştirebilirsiniz. Üretimden müşteri memnuniyetine, doğru lokasyon seçiminden stok denetimine her alanda teknoloji ile büyüyoruz.

Pazarlama desteği sağlıyoruz!

Ziyaretçiler ve ürünlerimizin satış verileri analizleri ile en doğru zamana en doğru pazarlama desteği sağlıyoruz. Sektörünün liderleri ile hazırladığımız pazarlama materyallerinin yanı sıra yeni pazarlama fikirleri üretiyoruz.

7 Adımda Çaycı Franchiseı olabilirsiniz.


1- başvuru ve ön görüşme

Franchise adayları taleplerini web sitemizden kolayca franchise başvuru formunu doldurarak gerçekleştirebilir. Başvuru yapan adaylara telefon ile ulaşılarak bilgi verilir ve uygun bulunan adaylar ile ön görüşme yapılır.

2- adaylık mektubu imzalanması

Adaylık başvurusu kabul edilen franchiselarımızla adaylık mektubu imzalanmasının ardından mağaza açılış sürecine geçilir.

3- mağaza seçimi ve kiralama

Çaycı için belirlenmiş mağaza standartlarına en uygun mağaza lokasyonu, alanında uzman ekibimiz ile birlikte seçilir.

4- sözleşme süreci

İş birliğimizin başlaması için Çaycı ile franchise sözleşmesi imzalanır.

5- mimari işler ve inşaat süreci

Yeni nesil Çaycı konseptine uygun olarak mağazaya uygun mimari proje çizilir ve inşaat süreci başlatılır.

6- personel alımı

Şube operasyonlarının sağlıklı yürütülmesi için gerekli olan, şube müdürü ve ekip üyeleri alımı yapılır ve gerekli eğitimler verilir.

7- mağaza açılışı

Operasyon ekibi ile birlikte ürünler satışa hazır hale getirilerek açılış yapılır. Kazandıran Çaycı ailesine hoş geldiniz!